A+1 Zayıflama Kapsülü Nedir? Ne İçin Kullanılır?

A+1 Bitkisel Kapsül Nedir?

Zayıflamak için kullanılabilecek ürünlerin arasına bir yenisi daha eklendi.

A+1 kapsül, içeriğinde çeşitli bitki ekstrelerinin bulunduğu zayıflamaya yardımcı bir bitkisel zayıflama kapsülüdür.

İçeriğinde 30 adet bitkisel kapsül bulunur. Günde 1 kapsül aç karına bol su ile içilir.

A+1 zayıflama kapsülü içeriği ve etkileri

Barut ağacı kabuğu 71.5 mg

Barut ağacı ülkemizde yetişebilen küçük meyveleri olan bir ağaç türüdür. Yaz aylarına doğru barut ağacının kabukları toplanır ve kurutulur. Kurutulan kabuklar halkın kullanımına sunulur. Aktarlarda yeterince bulunur. Barut ağacı kabuğunun bağırsak çalıştırıcı etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle zayıflamaya yardımcı olur.

L-Karnitin 54.5 mg

İçeriğindeki l-karnitin miktarı fazla olmasa da yinede zayıflamaya yardımcı olacaktır. L-karnitin yağları enerjiye çeviren ve bu sayede zayıflamaya yardımcı olan bir maddedir. Çoğunlukla spor yapanlar tarafından kullanılır. Sporla birlikte yağ yakımı hızlanır ve yağlar enerjiye çevrilince vucüdun enerji seviyesi yükselir.

Kakule 48.5 mg

Kakule, Hindistan ve Güney Asya’da yetişen bir bitkidir. Bitkinin yabani olarak bir kaç çeşidi bulunmaktadır. O bölgede baharat olarak kullanılır. Gaz giderici ve mideyi rahatlatıcı özelliği vardır.

Zencefil 47.5 mg

Zencefil A+1 zayıflama kapsülünün içeriğindeki diğer maddelere göre daha bilindiktir. Zencefil bilindiği üzere sindirim sistemini rahatlatır. Hazmı kolaylaştırır, gaz giderir ve yatıştırıcı etkiye sahiptir.

Garsiniya 45.5 mg

Garsiniya Güney Asya ve Hindistan’da yetişen bir ağaçtır. Bu ağacın meyveleri kullanılır. Meyvelerinin kilo verdici etkiye sahip olduğu yerli halk tarafından bilinmektedir.

Lepidyum 41.4 mg

Lepidyum, Maka turpu olarakta bilinir. Peru’nun dağlarında yetişmektedir. İçeriği mineral açısından zengindir. Afrodizyak etkisi, performans arttırıcı, yorgunluk ve halsizlik gibi durumlar için kullanılmaktadır.

Havlıcan 34.8 mg

Havlıcan otu Çin’de yetişen otsu bir bitkidir. Bitkinin sağlık açısından kökleri kullanılır. Ağrı kesici ve gaz giderici özelliği vardır.

Rezene 26.8 mg

Rezene bitkisi tamamı yenilebilen otsu bir bitkidir. Rahatlatıcı ve sakinleştirici özelliği meşhurdur. Rezenenin A+1 zayıflama kapsülü içeriğine ilave edilmesindeki amaç muhtemelen idrar sökücü özelliğinden faydalanmaktır.

Tarçın 28.5 mg

Tarçının son zamanlarda kilo verdiğine dair söylemler vardır. Çok iyi bir detoks ürünü olan tarçın kilo vermeye yardımcı olabilir. Özellikle hazırlanan tarçınlı sular detoks etkisi ile beraber fazla kiloları atmanızı sağlar.

Karanfil 20.4 mg

Hoş bir kokusu olan karanfil diş ağrılarında ve ağız kokusunda çok yaygın kullanılan baharat türüdür. Anti bakteriyel etkiye sahiptir.

Dereotu 18.6 mg

Dere otu çoğunlukla salatalarda ve yemeklerde kullanılmaktadır. Dere otunun ana özelikleri gaz giderici, idrar sökücü, karın ağrılarına karşı rahatlatıcı, hazımsızlık giderici ve kan dolaşımı rahatlatıcı olarak sıralayabiliriz.

A+1 zayıflama kapsülü soru&cevap

Yan etkisi var mı?

Belirtilen herhangi bir yan etkisi yoktur, içeriğindeki maddelere karşı alerjik reaksiyon gelişebilir. Hipertansiyon hastaları dikkatli kullanmalıdır.

Kaç yaşından itibaren kullanılır?

11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. Günde 1 kapsülden fazla alınmamalıdır.

Hamileler ve emziren anneler kullanabilir mi?

Hamilelikte önerilmez, emzirme döneminden sonra kullanılması tavsiye edilir.

Diğer zayıflama ilaçları ile birlikte kullanılabilir mi?

Kullandığınız zayıflama ürünün içeriğine bağlı olarak değişir. Örneğin form çayı kullanıyorsunuz diyelim birlikte kullanabilirsiniz hiç bir sakıncası olmaz, ancak içeriği hemen hemen aynı olan başka bir ürünle kullanılmaması daha sağlıklı olur.

A+1 kapsül ile ne kadar sürede zayıflarım?

Bu durum tamamen size kalmış, eğer iyi bir diyet ve beraberinde egzersiz, spor vb. faaliyetler yaparsanız daha kısa zamanda kilo verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740