Bademli su içerek zayıflama

 BADEMLİ SU GERÇEKTEN ZAYIFLATIYOR MU? 

Badem, faydaları saymakla bitmeyen ve bilimsel olarak faydalarının kanıtlandığı mucize depolarından biridir.

Birçok alanda kullanılan badem, hastalıklara iyi geldiği gibi güzellik, gençlik konusunda da bizlere yardımcı oluyor. Ancak aşırı derecede tüketildiğinde badem, kilo yapabilmektedir.

Tüketimine dikkat edilmesi gereken yemişlerin başında badem gelmektedir.   Badem tokluk hissi yarattığı için diyette kişilere yardım elini uzatmaktadır. Suya eklenen 4-5 badem 7 hafta sonra etkisini göstererek zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Suya eklemeden de çiğ badem tüketebilirsiniz. Tokluk hissi verdiği için kısa sürede zayıflamaya yardımcı olacaktır. Ancak badem suyu daha çabuk yağ yakmaya yardımcı olacaktır.

Sabah uyandınız ve su içme isteği içerisine girdiniz. Hemen aklınıza dün suya koyduğunuz bademli su gelecektir. İlk olarak suyunu içip ardından bademleri tüketebilirsiniz. Bu şekilde göbek bölgesinde oluşan yağlanmanın önüne geçeceksiniz. 

Badem içeriğinde barındırdığı besinler sayesinde birçok fayda sağlamaktadır. Saç dökülmesini engellemekten tutun da sivilce kurutmaya kadar etkili bir yemiştir. Ancak bademi fazla tükettiğiniz takdirde kilo aldıracağını unutmamalısınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740