Bilinçaltı kodlama tekniği ile zayıflama nedir?

 

   BİLİNÇ KODLAMA TEKNİĞİ İLE ZAYIFLAMA NASIL OLUR?

Çağımızın getirdiği teknolojik yaşam tarzı ile birlikte hareketsizlik oranımız da bir o kadar artmaktadır. Hareketsiz yaşam ile birlikte yanlış beslenme zamanla kilo almamıza yol açar.

İlerleyen yaş sebebiyle metabolizma yavaşladığı için kilo verimi zorlaşır ve zayıflamak güç bir hale gelir. Fakat ilerleyen teknoloji ve insan beyni o kadar kapsamlı ve derindir ki bu iki birbirine bağlı olgu ile birlikte zayıflamakta mümkündür.

İnsan bir süre sonra hareketsizliği ve sağlıksız beslenmeyi yaşam tarzı haline getirebilir. Yani insan hep fazla tüketirse bir süre sonra beyin doyma sinyalini algılayamaz ve hep insanı çok yemeye yönlendirir.

Beynin gönderdiği sinyallere uyan insan da bunu gelenek haline getirir ve zayıflama dürtüsü hiçbir zaman oluşamaz. İşte bilinçaltı kodlama tekniği burada devreye girer. Bilinçaltı o kadar derin bir havzadır ki kulağın duymadığı frekansları bile algılayabilir.

Bilinç kodlama ile zayıflama tekniğinde alfa frekansı gücü kullanılarak subliminal telkinler yapılır. İnsan vücudunun ideal kilosuna kavuşmak için yapılan bu telkinler günlük yaşamda ne kadar beslenmemiz gerektiğini adeta beynimize bazı kodlar göndererek zayıflama amacı konusunda hareket etmemizi sağlar.

       Bilinç kodlama tekniği ile zayıflamak bedenden çok beyin ile ilgilenir. Ömür boyu sağlıklı bir beden ile yaşamak için gerekli olan hareketli yaşam ve beslenme tarzını anlatır. Bilinç kodlama felsefesine göre zayıflama da kilo alma da beyin ile ilgilidir. Yani bir bakıma psikolojiktir.

Yiyeceklerin lezzeti ve yeme isteği tamamen beyinden gelir. Beyni yemeğe odaklanmış bir insan artık mideye doyma sinyalleri ulaştıramaz ve doyma refleksi gelişemez.

Bilinç kodlama tekniğine tırnak içinde “zihinsel kelepçe” tekniği de demek mümkündür. Beyne doğru gönderilen kodlar sayesinde kişi kendi kendine çözüm bulabiliyor ve değişimi kendisi başlatıyor.

Bu teknik sayesinde yıllardır birçok zayıflama yöntemi deneyen insanlar aradığı çözümü bulduklarını söylüyorlar. Verilen telkinler sayesinde bilinç ile beden ortak bir paydada buluşturarak ömür boyu sağlıklı bir insan vücudu yaratmak amaçlanıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740