Bebak acı badem nemlendirici bakım sütü

Bebak acı badem sütü

Bebak Acı Badem Nemlendirici Bakım Sütü kurumuş,çatlamış ve elastikiyetini kaybetmiş ciltler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Cildimiz gün içinde bir çok etkene maruz kalır, kirlenir,kurur,yıpranır.  Zamanla cilt elastik özelliğni kaybeder ve kırışıklıklar meydana gelir.

Bunu önlemenin ilk koşulu cildi,cilt tipine uygun bir ürünle güzelce temizleyip,onarıcı bir nemlendirici ile neme doyurmaktır.

Çünkü bu ürün hem cilt temizliğinde kullanılır,hem de besleyerek nemlendirir.

Bebak Acı Badem Nemlendirici Bakım Sütü içerdiği doğal acı badem özü ve acı badem yağı sayesinde cilde tazelik ve canlılık kazandırır.

Cilde zarar veren çevresel faktörlere karşı cildi güçlendirir. Akışkan kıvamlı ve yoğun içerikli bir ürün olan Bebak Acı Badem Nemlendirici Bakım Sütü,ciltte rahatsız edici bir ağırlık bırakmadan,cildi yoğun bir şekilde besler ve korur.

 

Bir önceki sağlık bilgisi yazımız olan Dökülen saçlar tekrar çıkar mı? başlıklı makalemizde saç, saç dökülmesi ve saç problemleri hakkında bilgiler verilmektedir. Ayrıca öğrenmek istediğiniz veya paylaşmak istediğiniz bilgiler varsa konu altından yorumla iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın