Cold-Mix damla nedir? Ne işe yarar?

COLD-MİX DAMLA

Cold-Mix damla, içerdiği okaliptüs esansı sayesinde burun tıkanıklığının giderilmesinde ve solunumun rahatlatılmasında kullanılan doğal bir burun açıcıdır. Cold-Mix damla içilmez, sadece yastığa veya yakaya damlatılarak kullanılır. 5 ml ve 10 ml’lik şişeler içerisinde kullanıma sunulmuştur.

Cold-Mix damla, cilde sürülmemeli sadece buruna en yakın mesafedeki kıyafetlere damlatılmalıdır. Gün içerisinde yakaya, gece uyurken yastığa damlatılması en doğru kullanım şeklidir.

Cold-Mix damla nasıl etki eder?

Cold-Mix damla içeriğinde bulunan okaliptüs, kokusu sayesinde burun içini ferahlatır ve rahat nefes almayı sağlar. Okaliptüs, içerdiği uçucu yağlar sayesinde burun içindeki daralmış yolların açılmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Burun içi dahil olmak üzere tüm solunum sistemini, soluk borusunu ve bronşları sıkılaştırarak açılmasını sağlar.

coldmix

Cold-Mix damla ne için kullanılmalıdır?

Cold-Mix damla üst solunum yolu rahatsızlıklarında burun tıkanıklığını önlemek ve solunumu rahatlatmak amacıyla kullanılır. Grip, nezle, öksürük gibi solunum güçlüğü yaratan rahatsızlıklarda buruna en yakın mesafeye damlatılarak kullanılır.

Cold-Mix damla solunum güçlüğü çekilen rahatsızlıklarda burun tıkanıklığının giderilmesi ve burun akıntısının önlenmesinde kullanılır. Ayrıca nefes darlığı çeken yetişkinler tarafından kullanılabilir.

Cold-Mix damla nefes yollarını açarak balgam sökmeyi kolaylaştırır.

Cold-Mix damla astım hastaları tarafından kullanılmamalıdır. İçeriğinde uçucu yağlar astım hastalarının tıkanmasına neden olabilir.

Cold-Mix damla gece horlama problemi olan kişiler tarafından kullanılabilir. Burun içi ve diğer solunum yollarının açılmasını sağlar ve horlamaya azaltır.

Cold-Mix damla nasıl kullanılmalıdır?

Cold-Mix damla çocuk veya yetişkinlerde gece yastığa, gündüz ise yaka veya omuz kısmına ortalama 2 veya 3 damla damlatılarak kullanılır. Gün içerisinde 3 veya 4 defa damlatılarak yenilenmelidir. Çocuklarda okula, kreşe veya herhangi bir etkinliğe giderken yakasına damlatılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740