Gaz Giderici Nurse Harvey’s Colex Şurup

Nurse Harvey’s şurup nedir?

Nurse Harvey’s Colex şurup yeni doğan bebeklerde başta gaz oluşumunun önlenmesi ve diğer sindirim sistemi rahatsızlıklarında kullanılır. İçeriğinde karbonat, dereotu özü ve kimyon özü bulunmaktadır. Yeni doğan bebeklerde bağırsak florası tam olarak gelişmediğinden besinlerin veya anne sütünün vücuda sindirimi esnasında bağırsaklarda gaz oluşur. Nurse Harvey’s şurup bebeklerde sindirim sistemine destek olur ve gaz oluşumunu önler.

Nurse Harvey’s şurup ne işe yarar?

Nurse Harvey’s şurup bebeklerde gaz oluşumunu önlemek amacıyla kullanılabilecek ilaç içermeyen bitkisel şuruptur. Yeni doğan bebeklerin ortalama yüzde 50 sinde görülen gaz sancısı bebeklerin huzursuz olmasına ve uyku düzeninin bozulmasına neden olur. Nurse Harvey’s şurup kullanan bebeklerde gaz oluşumu azalır.

Nurse Harvey’s şurup gaz giderici özelliğinin yanısıra bebeklerde kabızlığın önlenmesinde kullanılır. Sindirim sistemine destek olduğundan kabızlık problemi azalır. Ayrıca içeriğindeki karbonat sayesinde kusma ve pamukçuk problemlerine iyi geldiği bilinmektedir. Karbonat mide şurupların içerisinde bol miktarda bulunan bir maddedir.

Nurse Harvey’s Colex şurup nasıl kullanılır?

Nurse Harvey’s şurup eski ambalajında kullanıma hazır şekilde tüketime sunulmakta idi. Ancak yeni ambalajında karbonat ayrı şekilde şişenin kenarına konulmuştur. Kullanmadan önce karbonat şişenin içerisine katılmalı ve şişe çalkalanmalıdır. Hazırladığınız Nurse Harvey’s şurup en fazla 1 ay içerisinde tüketilmelidir. 1 ay içerisinde tüketilmez ise atılmalıdır. 25 derece altında oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Nurse Harvey’s şurup doğumdan itibaren kullanılabilir. Kullanımı doktorlar tarafından belirtilmediği takdirde günde 3 defa 1 ölçek beslenmeden sonra içirebilirsiniz. Şurubun içerisinde kilogram ölçeği bulunmaktadır. Bebeğinizin kilosuna kadar çekip içirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740