Humana still tea ne işe yarar? Kilo aldırır mı?

HUMANA STİLL TEA

Humana stil tea, anne sütünün artmasını sağlayan bitkisel içerikli granüldür. İçeriğinde karışık bitkiler ve C vitamini bulunmaktadır. Humana still tea anne sütünün miktarının artmasını sağladığı gibi anne sütünün kalitesini de artırmaktadır. Anne sütünü bebek için daha uygun bir hale getirerek bebeğin en iyi şekilde beslenmesini sağlamaktadır.

Humana still tea içeriğindeki rezene esansı ve rezene yağı ile hem anne hemde bebeğin rahatlamasını sağlar. Bilindiği gibi stresli annelerde süt üretimi azalır. Humana still tea içeriğindeki rezene ve diğer maddeler anneyi rahatlatır ve süt üretimine katkıda bulunur. Ayrıca rezene bebeğin sindirim sisteminin rahatlamasını sağlar ve gaz problemini azaltır.

Anne sütünün önemi

Anne sütü, anne ile bebek arasındaki duygusal bir bağdır. Anne sütü yenidoğan bebeklerin ilk 6 aylık tek besin kaynağıdır. Anne sütü ile beslenen bebekler gelişimlerini daha sağlıklı bir şekilde tamamlar. Anne sütünün içeriğindeki besinler bebeğin bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar ve hastalıklara karşı daha dirençli yapar.

Humana still tea içeriği;

Sukroz; Sukroz yani şeker, çaya tat vermesi için içerisine ilave edilmiştir. Humana stil tea içeriğinde sukroz bulunduğundan şeker ilave edilmesine gerek yoktur.

humana-still-tea

Maltodekstrin; Bu madde mısır nişastasından elde edilen tatlı bir maddedir. Anne sütünün artmasına destek olur, ayrıca tat verici özelliği vardır.

Bamya çiçeği ekstresi; Bamya çiçeği humana stil tea içeriğinde bulunan en faydalı maddelerden biridir. Bamya çiçeği anne göğsünü yumuşatır ve süt oluşumunu destekler. Bamya çiçeği sindirim sisteminin rahatlamasını sağlar. Bu sayede bebeklerde oluşan gaz probleminin giderilmesinde etkili olur. Lif oranı yüksek olduğundan anne sütünü bebek için daha besleyici hale getirir.

C vitamini; C vitamini anne ve bebeğin vücut direncinin düşmesini engeller. Anne vücudunun direncini yükselterek süt oluşumunu sağlar.

Ahududu yaprağı; Ahududu yaprağı emziren annelerin adet dönemin düzene girmesini sağlar. Adet döneminde oluşan kanamanın miktarını dengeler ve adet sancılarını hafifletir.

Limonotu ekstresi; Limon otu ekstresi anne vücudunda süt oluşumunu artırır.

Rezene ekstresi ve yağı; Rezene annede ve bebekte sindirimin kolaylaşmasını sağlar. Bebeklerde gaz oluşumunu azaltır. Ayrıca sakinlik verir ve bebeğin rahat uyumasını sağlar.

Roybos ekstresi; Roybos bitki ekstresinin en önemli özelliği antioksidan etkisi bulunmasıdır. Ayrıca bebeklerde sindirim sistemini düzenleyerek gaz problemini büyük ölçüde azaltır.

Çemen otu ekstresi; Çemen otu ekstresi daha çok kolesterol düşürme ve şeker hastaları tarafından kandaki şeker dengesinin sağlanmasında kullanılan bir bitkidir. Lifli yapısı sayesinde anne sütünün oluşumuna yardımcı olur ve anne sütünü daha besleyici yapar.

Keçisedef otu ekstresi; Keçisedef otu ekstresi anne sütü yapımında vücuda destek olur ve anne sütünün miktarını artırır. Keçisedef otunun bazı bölgelerdeki ismi süt otu olarak bilinir.

Humana still tea kilo aldırır mı?

Humana still tea bariz şekilde iştah açıcı özelliği yoktur. İçeriğindeki şeker miktarı annelere çok fazla kilo problemi yaşatmaz. Emziren annelerde vücut yağlanmaya daha müsait olduğu için emzirme döneminde kilo almak mümkündür. Ancak humana still tea içeriği, alınan kiloyu fazla etkilemeyecektir.

Humana still tea nasıl kullanılır?

Humana still tea bir su bardağı ılık suyun içerisine 2 tatlı kaşığı katılarak karıştırılıp içilir. Günde 4 kez yemeklerden sonra tüketilebilir. Humana still tea emzirme süresi boyunca içilebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740