İmuneks Q10 30 kapsül ne için kullanılır?

imuneks-q10-beta-glukan-coenzym-q10-bagisiklik-guclendirici-kapsul

İMUNEKS Q10 30 KAPSÜL

İmuneks Q10 30 kapsül yetişkinlerde vücut bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücudun direncini artırmak amaçlı kullanılır. İçeriğindeki beta glukan bağışıklık sisteminin, mikropları etkisiz hale getirmesi için güçlendirir. Coenzym Q10 ise vücudun enerji seviyesini yükselterek vücudun direncini artırır. İmuneks Q10 içeriğinde; 20 mg beta glukan 1.3\1.6 ve 200 mg coenzym Q10 bulunur.

BETA GLUKAN NEDİR?

Beta glukan, ekmek mayasının hücre duvarından elde edilen bir maddedir. Ekmek mayasında mikroplara karşı koruyucu görevi görür. Beta glukanın bu etkisi insanlar üzerinde de olumlu sonuçlar vermiştir. Vücut bağışıklık sisteminde ki ajanların mikroplara karşı daha etkili olmasını sağlar.

Beta glukanın en etkili ve asıl bağışıklık güçlendiren ajanları 1.3 ve 1.6 dır. Betaglukanın bağışıklık sistemi üzerindeki etkisi araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır.

COENZYM Q10 NEDİR?

Coenzym Q10, vücudun ihtiyaç duyduğu en önemli provitaminlerden biridir. En önemli özelliği antioksidan etkisi olmasıdır. Ayrıca vücudun enerji seviyesini yükseltir. Vücuda alınan besinlerin enerjiye dönüşmesine katkıda bulunur. Bağışıklık sistemine destek olduğu gibi kanser dahil birçok hastalığa karşı koruyucu olmaktadır.

Coenzym Q10 diğer vücut hastalıklarında etkili olmaktadır. Özellikle kalp ve damar sağlığı için önemlidir. Antioksidan özelliği sayesinde vücuttaki zararlı mikroorganizmaları tutarak etkisiz hale getirir.

İMUNEKS Q10 NE İÇİN KULLANILIR?

Soğuk algınlığı ve grip gibi sendromlarda hastalığın daha çabuk iyileşmesi ve vücudun mikroplardan temizlenmesi için kullanılır. İmuneks Q10 hastalık esnasında veya hastalık öncesinde koruyucu olarak kullanılabilir.

İmuneks Q10 ameliyat sonrasında yaraların hızlı iyileşmesi ve vücudun kendini toparlaması için kullanılabilir.

İmuneks Q10 vücutta meydana gelen viral enfeksiyonlara (zona, uçuk vb) karşı vücudun dirençli olması için kullanılabilir.

Kalabalık ortamlarda bulunmak zorunda kalan kişiler salgın ve bulaşıcı hastalıklardan korunmak için kullanabilirler.

Düzensiz ve sağlıksız beslenen kişiler ile uyku düzeni olmayan kişilerde bağışıklık sistemi düşük olur. Bu kişiler imuneks Q10 ile bağışıklığını güçlendirebilir.

Yoğun tempoda çalışan kişiler yorgunluğu önlemek amacıyla kullanabilir.

Kronik yorgunluğu bulunanlar ve sürekli hasta olanlar imuneks Q10 kullanarak yorgunluğu önleyebilir ve bağışıklık sistemini güçlendirebilirler.

İMUNEKS Q10 NASIL KULLANILIR?

İmuneks Q10 kapsül yetişkinler için uygundur. Günde 1 kapsül tercihen sabah kahvaltısından sonra alınabilir.

İmuneks Q10 takviye edici gıda olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Hamilelerde kullanımı hakkında doktora sorulmalıdır.

İmuneks Q10 güncel fiyatı 98 ₺ dir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İmuneks Q10 30 kapsül ne için kullanılır? (3 Yorum)

  1. Koenzim bir yaşam tarzı olmaya başladı her vitaminin ve gıda takviyesinin içinde var, merak ettiğim konu herkes faydalarından bahsediyor acaba hiç mi zararı yok.

  2. İmuneks q10 kullanırken mevsim fark edermi yaz veya kış her mevsim kullanabilirmiyiz

  3. İmunexsq10 ile 6 haziranda tanışdım çok memnunum çünkü 2 ayağımla merdivenleri çımazken şimdi çok rahat çıkabiliyorum bağışıklık sistemim güçlendi herkese tavsiye ediyorum doktora sordum hiç bir yan etkisi yokmuş..


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740