New Es 16 kapsül nedir? Yan etkileri nelerdir?

New Es 16 kapsül nedir?

New es 16 kapsül içeriğinde bitkisel karışım bulunan, tok tutucu ve metabolizma hızlandırıcı özelliği ile zayıflamak için kullanılabilen bitkisel zayıflama kapsülüdür.

Zayıflamanın püf noktaları!!!

Zayıflamak ne kadar zor bir iş olarak görünse de yapılacak olan işlemler bellidir. İlk olarak yapılması gereken beslenme düzeni (diyet) sonra ki işlem ise hareketlenme yani egzersiz ve spora ağırlık vermektir. Bunları yapabildiğinizde zayıflamak mümkün olacaktır.

Zayıflamak için yapılan yanlışlardan biri ya da yapılan yanlışlardan en önemlisi sıkı bir diyetle işe başlamak oluyor. Ancak bir çok kişi sıkı bir diyete en fazla 1 veya 2 hafta dayanabiliyor, sonrasında diyet bozuluyor o dönemde verilen kilolar belkide fazlasıyla geri alınıyor. Nedeni ise vücudun alıştığı kiloya hemen geri dönmek istemesidir.

Aklınızda bulunsun; eğer kilo verip belirli bir seviyeye geldiyseniz diyeti hemen bozmayın. Aynı kiloda en az 2 ay kalmaya çalışın ki vücut gelinen kiloya alışsın geri toparlanma sürecine girmesin.

Es 16 kapsül içeriğinde neler var?

Garcinia cambogia extratı 400 mg

Hindistan’da ve Güney Asya’da çoğunlukla yetişen ve küçük meyveleri olan bir bitkidir. Asıl amacı romatizma ağrılarına fayda sağlamasıdır. Diğer kullanım amacı ise gıdalarda renklendirici ve koku verici olmasıdır. Bazı kaynaklarda zayıflamak için kullanılabileceği belirtilmiştir.

Coleus forskohlii 300 mg

Himalaya dağlarının eteklerinde ve Hindistan’da yetişen otsu ve kalın yaprakları olan küçük bitkidir. Güney Asya’da tansiyon, astım, çeşitli deri hastalıkları, epilepsi hastalığı ve uykusuzluk gibi sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Bu bitkinin kilo vermeye yardımcı olduğu öne sürülmüş ve yağ yakıcı etkisinin bulunduğu düşünülmektedir.

L-Theanine 200 mg

L-Theanine, çayda bulunan bir aminoasittir. Bazı araştırmalarda rahatlatıcı etkisi olduğu görülmüştür. Antioksidan etkisi ile vücuttaki serbest radikallere karşı etkilidir. Aynı zamanda tansiyonun dengelenmesine yardımcı olur.

Blond Psyllum 200 mg

Blond Psyllum, Akdeniz bögesinde yetişen sarı karnıyarık bitkisinden elde edilir. Bu bitkinin Es 16 kapsül içerisine dahil edilmesindeki amaç laksatif etki yani bağırsak çalıştırıcı etkisinin bulunmasıdır. Aynı zamanda kolesterol düşürücü etkisi bulunmaktadır.

Oloropine 150 mg

Bildiğim kadarıyla bu madde zeytin içerisinde bulunan ve ona acı tadı veren maddedir. Antioksidan etkisi bulunmaktadır.

Chlorogenic acid 100 mg

Klorojenik asit kahve çekirdeğinde bulunan bir maddedir. Vücuda karbonhidrat sindirimi azaltmaktadır. Böylece kilo vermeye yardımcı olur.

Naringine 100 mg

Narinjin, greyfurtta bulunan bir maddedir. Kolesterol düşürücü etkisi vardır. Kafeinin etkisini arttırarak vucütta yağ yakımını hızlandırır.

Es 16 kapsül yan etkileri nelerdir?

Es 16 kapsülün herhangi bir yan etkisi belirtilmemiştir. İçeriğindeki maddelere karşı alerjik reaksiyon gelişebilir. Herhangi bir alerjik reaskiyon ile karşılaşırsanız kullanmayı bırakın ve sağlık uzmanına danışın.

New Es 16 kapsül nasıl kullanılır?

New Es 16 kapsül günde 2 defa yemeklerden yarım saat önce bol su ile alınmalıdır. 

Düzenli kullanmamak veya günde 2 kapsül yerine 1 kapsül kullanmak çok fazla işe yaramayabilir.

25 derece altında oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Güneş ışığı görmeyen ortamlarda saklanmalıdır.

Hamilelikte ve emzirme döneminde kullanılması önerilmez.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740