S&A 30 Days İle Nasıl Zayıflanır?

S&A 30 Days nedir?

S&A 30 days bitkisel içerikli ve zayıflamaya yardımcı bir üründür. Fazla kiloların vücuttan atılması için kişinin göstermiş olduğu gayretin neticesinde daha kısa zamanda daha fazla kilo vermeyi sağlar.

S&A kapsül içerisindeki bitkiseller sayesinde zayıflama haricinde vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu sayede diyet yaparken zayıf düşen vücudun hastalıklara karşı korunmasını sağlar.

S&A 30 days içeriği 2 çeşitten oluşur. Sabah alınacak kapsüller ile akşam alınacak kapsüller ayrıdır. Bu kapsüllerin içeriği birbirlerinden farklıdır.

Sabah alınacak kapsülün içeriği:

 • Noni yaprağı
 • C vitamini
 • Soya lesitin
 • Yeşil çay
 • Funda yaprağı
 • Çıban perçemi
 • E vitamini

Kullanılışı: sabah kahvaltısından yarım saat önce 2 büyük bardak su ile alınmalıdır.

Akşam alınacak kapsülün içeriği:

 • Lotus yaprağı
 • Limon otu
 • Siyah üzüm çekirdeği
 • Buğday çimi
 • Zencefil
 • Ay kuyruğu

Kullanılışı: akşam yemeğinden yarım saat önce bol su ile alınmalıdır.

S&A kapsülleri kullandıktan sonra 2 saat su içilmemelidir.

S&A 30 kapsül vücutta nasıl etki gösterir?

İnsan vücudunun günlük harcadığı kalori miktarı vardır. Bu harcanan kalori alınan kaloriden daha az ise kilo alma gerçekleşir. İnsan vücudu gün boyunca otururken bile kalori yakma özelliğine sahiptir. Yetişkin bir kişinin günlük harcadığı kalori miktarı 1500 civarıdır. S&A 30 kapsül ile gün içerisinde harcanan kalori miktarı artar. S&A kapsül vücut metabolizmasını hızlandırarak vücudun daha fazla kalori harcamasını  sağlar. Bu sayede zayıflama gerçekleşir.

S&A kapsül yemeklerden önce alındığından vücutta tokluk hissi yaratır  ve yemeklerde daha az beslenmeyi sağlar.

S&A 30 kapsül kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle S&A 30 kapsül zayıflamaya yardımcı bir üründür. Sadece S&A 30 kapsül içip kilo verilmez. S&A kapsüller diyet ve spor yaparken kullanılması gereken ürünlerden biridir. Spor vücuda daha fazla kalori harcatır. S&A 30 kapsül ile birlikte spor yapıldığında vücut normalden çok daha fazla kalori yakar.

Diyet yaparken vücudun aldığı kalori miktarı düşmektedir. Ancak yanlış diyet yapıldığında vücuda alınan kalori miktarı ile birlikte vücut metabolizmasının harcadığı kalori miktarı da düşmektedir. Bu yanlış diyet programları ile zayıflamak pek mümkün değildir.

Doğru diyet programının uygulanması ile vücut metabolizmasının harcadığı kalori miktarı aynı kalır ve zayıflama gerçekleşir. Bunun yanında S&A 30 kapsül kullanımı ile vücudun harcadığı kalori miktarı daha da artar ve istenilen kiloya daha hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

Sonuç olarak “S&A 30 kapsül kullandım, zayıflatacak” diye bir düşünceye kapılmayın. S&A 30 kapsül zayıflatıcı değil zayıflamaya yardımcı bir üründür. Diyet+spor veya egzersiz+S&A 30 kapsül=zayıflama formülü budur. Eğer bu formülü uygularsanız vücutta zayıflama gerçekleşmesi muhtemeldir.

s-a

S&A 30 kapsül kimler kullanabilir?

S&A 30 kapsül, gebelikte ve emzirme döneminde kesinlikle kullanılmaz. Ayrıca vücut kitle indeksi 25 ten düşük olan kişilerin kullanması önerilmez. İleri yaştakiler ve tansiyon hastalığı bulunanların kullanması önerilmez. Tansiyon yüksekliğine neden olabilir.

 • Tek böbrekli olanlar
 • Karaciğer yetmezliği bulunanlar
 • Kalp yetmezliği bulunanlar
 • Şeker hastalığı bulunanlar kullanmamalıdır.

S&A 30 kapsülün yan etkileri nelerdir?

S&A 30 kapsül metabolizma hızlandırdığı için tansiyon yüksekliği yapabilir. Bu yüzden tansiyon hastalarının kullanması önerilmemektedir. Bunun dışında kullanan bazı kişilerde baş ağrısı yaptığı bilinmektedir. Bilinen başka bir yan etkisi bulunmamaktadır.

S&A 30 kapsül soru ve cevap

+ S&A 30 kapsülü nereden almalıyız?

-Eczanelerden alınması daha doğrudur.

+S&A 30 kapsül iştahı tamamen kapatır mı?

– İştah kapatıcı değildir. Tokluk hissi verir.

+S&A 30 kapsül ile diyet yapmadan kilo verilebilir mı?

– Diyet yapmadan kilo vermek zordur. Ancak yinede aşırı yemekten kaçınırsanız kilo vermenizi sağlayacaktır.

+S&A 30 kapsül ile spor yapmadan kilo verilir mi?

– Spor yapmak vücudun sıhhati için önemlidir. Spor yapmadan tabi ki kilo verilir. Ancak spor ile birlikte verilen kiloları vücut geri almak için fazla çaba göstermez. Spor yapmak zayıflama esnasında vücudun sarkmasını önler.

+ S&A 30 kapsül kaç kutu kullanılmalıdır?

– Arka arkaya 3 kutu ara verilmeden kullanılabilir. 3. Kutu bittikten sonra 1 ay ara ile tekrar başlanabilir. Bitkisel içerikli olması nedeniyle vücuda zararı bulunmaz. Ancak yinede hem vücudu dinlendirmek hem de vücut metabolizmasının dengesini sağlamak amaçlı 3. aydan sonra 1 ay ara verilmesi daha doğrudur?

+ S&A 30 kapsülü bıraktıktan sonra kilo alır mıyım?

– Her zayıflama sonrasında kilo almak mümkündür. Vücut metabolizmasının gelinen kiloya alışması için aynı kiloda en az 2 ay kalınmalıdır. Zayıflama sonrasında zayıflama programların bırakılması ve yiyeceklerin çoğaltılması vücudun hızlı bir şekilde kilo almasına neden olur. Çünkü vücut kaybettiklerini hızlıca yerine koymaya çalışır. Bu yüzden her kilo verme sonrasında dikkatli olunmalı ve vücudun aynı kiloda kalması sağlanmalıdır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

S&A 30 Days İle Nasıl Zayıflanır? (12 Yorum)

 1. Merhabalar… Güncel fiyat nedir? İçerik değişikliğine ve isim değişikliği ne gittiğiniz dogrumudur?

 2. Bende denedim çok işe yaradı hiç bir şekilde yan etki yaratmadı herşeyin başı diyet kullanın memnun kalacaksınız.

 3. Gerçekten işe yarayan bir takviye bence .3 ayda istediğim kiloya 2 kutu kullanarak bol su tüketerek,spor ,diyet ile ulaştım ,faydası büyük.

 4. Eğer su içmezseniz baş ağrısı ve çarpıntı olma ihtimali yüksek. İkincisi de hızlı verilen kilolar korunmazsa geri alınabilir. Vücudun gelinen kiloya alışması için en az 2 ay aynı kiloda kalınması gerekir. Yoksa vücut metabolizması kaybettiklerini yerine koymak isteyecektir.

 5. S&A 30 Days ile kısa bir sürede kilo verdim. Sabah normal kahvaltımı ettim. Sabah ilaçlarını öğle yemeğinden yarım saat önce aldım. Akşam ilaçlarını akşam yemeğinden yarım saat önce. Çoğu kişi iştah kapatmadığını söylemiş ama bende iştah kapattı. Metabolizmam zaten hızlı çalışır o konuda bir yorum yapamayacağım. Yoğun çalışmam nedeniyle ne diyet yaptım ne de spor yine de çok kısa bir sürede kilo verdim. İş yerinde ne yemek çıkıyorsa ondan yedim azar azar zaten canınız istemiyor. İştahı kapattığı ve tok tuttuğu için su içmeyi de unuttum hep. Yan etki olarak biraz baş ağrısı ve çarpıntı yapmıştı bende. Sonuç olarak bitkisel de olsa bu bir ilaç. Hiçbir şey sağlıklı beslenmenin ve sporun yerini tutmaz ve ilaçla verilen kilolar fazlasıyla geri geliyor. Bende de geri geldi. Kısa süreli bir mutluluk yaşadım sadece. Diyet yapmayı beceremediğim için spora başlayacağım sanırım 🙁
  Benim tecrübelerim bunlar umarım faydalı olur.

 6. İlk olarak bu ilacı kullanırken günlük su tüketimini arttırmanız gerekli. Su tüketimini arttırdığınızda kilo vermekle beraber vücuttaki toksinleri atmış olursunuz.

 7. Ben bu ilacı kullanmaya başladığım beri kabızlık problemi yaşıyorum nedeni ne acaba

 8. bazı arkadaşlarım çok memnun kaldı bazıları ise sonuç alamadı. kullansammı kullanmasammı ikilemde kaldım

 9. Merhaba
  Eczane veya aktarda bulabilirsiniz, güncel fiyatı 69 ₺, tansiyon hastaları mümkünse kullanmasın çünkü metabolizma hızlandırıcı özelliği bulunduğundan tansiyonun yükselmesine neden olabilir.

 10. + S&A 30 kapsül nasıl temin ederim fiyatı ne kadar tansiyon hastaları kullanabilirmi?


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740