Sağlıklı ve hızlı saç uzatma kürleri

Sağlıklı ve hızlı saç uzatma kürleri

Saç yapısı her kişide farklılık gösteren özelliklere sahip olduğu gibi herkes saçının gür olmasını ister. Güçlü ve gür saçlar, beraberinde sağlıklı bir saç yapısını da getirir. Saçlarının gür olmasını isteyenler kadar saçlarının uzun olmasını isteyen kişilerin sayısı da oldukça fazla.

 

Hem gür hem de uzun saçlara sahip olabilmek mümkün olsa da, bu özellikteki saçların yıpranmadan sağlıklı bir yapıda olmaları sağlanmalıdır. Zira sağlıksız saçlar, saç dökülmesi başta olmak üzere saç derisinde bir çok problem oluşturabilirler.

Saçlarımın Hızlıca Gürleşmesini ve Uzamasını İstiyorum Bunun İçin Ne Yapmalıyım?

Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde gürleşmesini ve uzamasını istiyorsanız, uygulayabileceğiniz kürler saçlarınıza yardımcı olacaktır. Doğal süreci hızlandıracak saç gürleştirme ve uzatma kürleri sayesinde sağlıklı ve istediğiniz gibi saçlara sahip olabilirsiniz.

Nar Kürü: Nar kabukları, sinameki ve civanperçemini bir kap içerisinde yarım saat süreyle kaynatın. Sonrasında suyunu süzerek krem kıvamına gelene dek çırpılmış yumurta ve susam yağını ekleyin. Saçlarınızı hızlı gürleştirecek ve uzatacak bu kürle sıklıkla saçlarınızı yıkayın.

Karadut Kürü: Saçların gürleşmesi ve uzaması için karadut oldukça etkili ve sağlıklı bir çözümdür. Karadutları ezerek susam yağı ve yumurtayla iyice karıştırın. Karışımı biraz ısıttıktan sonra süzerek saçlarınıza iki günde bir kez olacak şekilde sürün.

Turp Kürü: Turp, içerisinde yer alan vitamin ve mineraller sayesinde saçları besleyici özelliğe sahiptir. Turpu rendeleyerek yarım saat pişirin ve ardından süzün. Yumurta sarısıyla karıştırdığınız turp suyunu saçlarınıza yavaşça masajla uygulayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Notice: Trying to get property of non-object in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/sag/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2740